פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לא יודע מה לעשות לגבי המבחן...

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
saz123 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: רמלה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 19
  ציטוט saz123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לא יודע מה לעשות לגבי המבחן...
    פורסם: 29/מרס/2012 ב- 01:33
כרגע המצב שלי לעשות את הבחינה או לא לעשות אותה באפריל ? , הינני שואף להגיע לציון של 650 פלוס ואפילו להפציץ ב 700 ומעלה אולי מי יודע. עשיתי שתי סימולציות של מרכז הארצי בשניהם הגעתי בערך ל-500 , סבר להניח שיש שיפור כי הייתי מגיע לציונים שהם פחות מאלה. אני למדתי וממשיך ללמוד כבר איזה חודש וחצי , וזו הפעם השנייה שלי שאני עושה את המבחן. עכשיו השאלה הגדולה האם לעשות את המבחן שבאפריל או עדיף בכל המקרים לדחות ליולי? ומה הסיכוי שיהיה לי מצויין במבחן מי יודע ואולי המזל ישחק לטובתי ?

לתחילת העמוד
saz123 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט saz123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/מרס/2012 ב- 10:50
סביר **
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/מרס/2012 ב- 11:09
אם אתה כרגע על 500, כמעט ואין שום סיכוי להגיע באפריל ל-650, וודאי לא ל-700.

אבל נראה לי שאתה שואף לציון מסוים בגלל המספר שלו, ולא לפי מה שאתה צריך כדי להתקבל למה שאתה רוצה ללמוד. תבדוק כמה אתה צריך כדי להתקבל. הצבת מטרה גבוהה מידי בדרך כלל רק פוגעת בהישגים ובסוף תקבל ציון נמוך יותר ממה שאתה באמת יכול.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
MasterDC הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 28
  ציטוט MasterDC ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/מרס/2012 ב- 11:09
אם אני לא טועה,
אם אתה עושה עכשיו - אתה לא מפסיד כלום חוץ מכסף,
כי עכשיו זה המועד האחרון של השנה הנוכחית באוניברסיטאות,
כך שמקסימום תוכל לעשות שוב במועדים הבאים אם תצטרך, בלי שתפסיד כלום.
עם זאת, בלי להיות מומחה בתחום,
ממש לא הייתי מגיע מראש עם ציפיות לקבל +150 נק' מעל מה שאני מקבל כרגע בסימולציות (אם כבר, אצלי זה הפוך, אני מקווה פשוט לא לרדת מהסימולציות..)
שוב, בנוגע ל2 הנקודות, זו דעתי הבלתי-מקצועית בעליל
בהצלחה
לתחילת העמוד
saz123 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט saz123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/מרס/2012 ב- 12:15
השאיפה לציון גבוהה 650 פלוס תאמת שכן יש בזה משהו בגלל הציון והמספר , שהוא בעצם יכול לפתוח לי דלתות להרבה נושאים בלימודים באוניברסיטאות . במצב שלי אינני יודע מה אני רוצה ללמוד ,למה הצבנת מטרה גבוהה יכולה לפגוע בציונים ובהישגים ? לא הבנתי , בעצם צריכים לשאוף למשהו גבוהה לא ? . אני לא חושב שציון הפסיכומטרי שקיבלתי במועד הראשון יתן לי אפשרות להתחיל ללמוד השנה , אז כדי לדחות את זה ליולי עדיף? כך אני יכול לתרגל המון ולהמשיך ללמוד.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/מרס/2012 ב- 13:04
קביעת מטרה גבוהה מידי פוגעת בסופו של דבר בתוצאה. ארחיב על זה מאוחר יותר.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
saz123 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט saz123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/מרס/2012 ב- 00:22
שלום רב אלעד אשמח אם תנסה לעזור לי קצת בלקחת החלטה לגבי המבחן לעשות אותו או לא לפי השאלה שרשמתי . התחלתי ללמוד מחודש פברואר אני חושב שאני אשתפר לחודש יולי לא ? ולגבי החומר כרגע אני לומד ומשנן במרץ את המילים בעברית ואנגלית כאילו אני ממשיך בזה עושה חזרות וכאלה , מתמטיקה למדתי את כל החומר וכרגע אני פותר תרגילים. מה עדיף יותר ללמוד במצב שלי יותר כאילו במה להמשיך ללמוד כרגע , מילולי או אנגלית או כמותי או שלושתם ביחד הכי טוב לא ? . אשמח אם תענה לי.

תודה מראש
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/מרס/2012 ב- 15:42
באפריל אתה כנראה לא תגיע לציון הזה.
אם ליולי, אז אתה צריך ללמוד הכל. לכל תחום בפסיכומטרי יש משקל מספיק גדול שאי אפשר לוותר עליו בלימוד.

האם אתה מסוגל להגיע לציון שאתה רוצה? אין לי מושג. זה תלוי בהמון גורמים, מה גם שאני לא מכיר אותך כלל. יש כאלה שעונים "ברור שכן - הכל תלוי בך ובכמה תשקיע".
הם מתכוונים לטוב, ליצור מוטיבציה, לא לייאש, אבל בפועל הם יכולים לגרום הרבה נזק בכך שמישהו ישאף לציון שהוא לא מסוגל להגיע אליו, ולבסוף זה רק יפגע בו.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
saz123 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט saz123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2012 ב- 17:50
אז אתה אומר שבאפריל לא עדיף , אין ניסים ונפלאות במבחן הרי הוא מבחן של מזל לא ? והאם יציאות ובילויים אחרי 3 4 חודשים של לימודים לפסיכו יכול להשפיע על המבחן לרעה באופן אישי על המבחן שיתקיים ביולי ?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2012 ב- 18:01
המבחן הוא לא מבחן של מזל, אלא של ידע. מרכיב המזל בו הוא מאוד קטן.
אני לא בטוח שהבנתי את השאלה לגבי יציאות ובילויים. הכל עניין של מידה - חייבים לצאת ולבלות, אבל צריך גם להשאיר זמן ללמוד.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
saz123 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט saz123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2012 ב- 23:44
אם הייתה במצב שלי הייתה דוחה את המבחן ליולי ?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אפריל/2012 ב- 12:04
תלוי מתי אתה מתכוון להתחיל ללמוד, איפה ומה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
saz123 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט saz123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אפריל/2012 ב- 12:20
בלי להסתכל על מה אני רוצה ללמוד , שנה הבאה רוצה ללמוד באוניברסיטה הייתה דוחה את המבחן לא ?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אפריל/2012 ב- 12:31
אם תעשה עכשיו אז כנראה תצטרך לעשות שוב, אם תעשה ביולי, אולי לא ואולי כן.

הרבה תלמידים מחליטים לגשת בכל מקרה למרות שהם יודעים שלא יקבלו את הציון שהם צריכים רק כדי להתנסות בזה פעם ראשונה, להוריד את הלחץ. זה כבר תלוי בך. אני לא הייתי ניגש, אבל זה אינדבדואלי.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .094 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.